Otwórz się na przepływ obfitości, dzięki transformacji blokad i uporządkowaniu relacji z pieniędzmi

 Fakty są takie, że kobiety wyceniają swoją pracę gorzej niż mężczyźni.

Jak jest u Ciebie?

Często mają wpojone poczucie braku, wstydu i niezasługiwania. Powielają wzorce z domu rodzinnego, gdzie kobieta i jej praca była niedoceniana, niewidziana, nieuznawana.

Też tak masz?

Już jako małe dziewczynki wykonujące pracę dorosłych, nie były wystarczająco nagradzane, ani dobrym słowem, ani innym dobrem.

Też tak miałaś?

Polskie kobiety wychowane w zwyczajach katolickich mają wpojone negatywne przekonania na temat pieniędzy, bogactwa, obfitości. Mają wgrane programy cnoty, skromności i życia w tle mężczyzny.

Co Tobie wpojono?

To wszystko blokuje przed zarabianiem godnych pieniędzy i cieszeniem się z tego.

Dobra wiadomość jest taka, że to wszystko można przetransformować.

Jeśli masz blokady w zarabianiu pieniędzy, czytaj dalej 🙂

Przyłącz się do transformującego procesu

Koniec roku jest doskonałym czasem na pożegnanie tego, co stare i nie służy. Początek Nowego Roku jest najlepszy, aby powitać i budować to, co nowe. Razem wykorzystamy ten czas.

Transformujący proces terapeutyczno-coachingowy zawiera:

LOGO

8 modułów

W każdym tygodniu spotykamy się na żywo i pracujemy z jednym tematem. Spotkania są nagrywane i będą udostępnione na platformie.
Spotkania będą w formie wykładów, prowadzonych wizualizacji i ćwiczeń.

LOGO

4 medytacje

Dodatkowo otrzymasz 4 medytacje, które będziesz mogła pobrać i wykorzystywać także w przyszłości.

LOGO

8 wyzwań

Dla wzmocnienia efektu do każdego modułu otrzymasz dodatkowe zadanie do wykonania samodzielnie lub w parze.

LOGO

Wspierająca grupa

Razem w grupie jest łatwiej podążać w wybranym kierunku. Grupa wspiera i inspiruje. Można na niej zadawać dodatkowe pytania.

Autorka procesu

Nazywam się Marzena Kwit. Pomagam kobietom w kryzysach osobistych, uporządkować swoje wnętrze, aby żyło im się lżej i w większej obfitości.

 

Od 12 lat pracuję z kobietami. Najpierw była to praca przez ciało i poszukiwanie wewnętrznego spokoju. Potem wchodziłam w głębię umysłu, podświadomości. Od 4 lat prowadzę sesje ustawień systemowych, których na koncie mam przeszło 1000. Prowadzę grupowe procesy uzdrawiania wewnętrznego dziecka i uwalniania ciała z traumy. Poza kompetancjami, doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, mam bardzo dobrą intuicję.

Sama transformowałam swoje blokady przepływu pieniędzy. Główną z nich było przekonanie: ciężka praca się opłaca. Zarabiałam dużo tylko wtedy, gdy padałam wieczorem ze zmęczenia. Skończyło się tym, że moje ręce drętwiały od masowania. Przez lata nie widziałam, że klientki przychodziły na masaż po to, aby ze mną porozmawiać. Przez wiele lat moje ciało wołało o nowe rozwiązania, a ja je ignorowałam.

Dopiero, gdy uczyłam się metody ustawień systemowych, pracując ze sobą i patrząc na ustawienia innych, transformowałam w sobie moje blokady, traumy, utknięcia. Wyglądało to trochę, jak sprzątanie starej zagraconej piwnicy. Bo miałam tego dużo: od własnych traum w dzieciństwie i młodości, przez przekonania wzięte od rodziców i dziadków, po sprawy karmiczne i programy karania siebie. To wszystko przepracowałam. Mogłam czekać, aż coś się samo zamanifestuje, aż świat mi przyniesie, ale przeszłam do działania. Wyszłam z poziomu komfortu i zaczęłam pracować lekko tak, jak lubię. Musiałam jeszcze przełamać temat „bycia widzianą” i „obawę przed oceną”, a potem wyjść do świata taka, jaką jestem. 

Jestem zadowolona z miejsca, w którym jestem i mam apetyt na więcej 🙂

 

kobieta i pieniądze

Rekomendacje

Czy ustawienia działają
bogata kobieta
dda
opinie marzena Kwit
czy warto iść na ustawienia

Transformujący proces BOGATA KOBIETA zawiera 8 modułów

MODUŁ 1: Ocena

W tym module ocenisz to, co Cię blokuje. Odnajdziesz blokujące przekonania, własne traumy finansowe i trudności. Ocenisz miejsce, z którego zaczynasz.

MODUŁ 2: Uzdrawianie

Zmienisz blokujące przekonania na temat pieniędzy i kobiecego zarabiania. Uzdrowisz swoje traumy finansowe w pracy z wewnętrznym dzieckiem. Uwolnisz emocje związane z raną finansową.

MODUŁ 3: Porządkowanie

Odnajdziesz i uporządkujesz blokujące wzorce wzięte od mamy i od taty. Sprawdzisz, czy bliżej Ci do strat czy do zysków.

MODUŁ 4: Transformacja

Przetransformujesz główne programy rodowe i karmiczne dotyczące pieniędzy. Popatrzysz na swoją lojalność wobec rodu. Weźmiesz zasoby z tego, co było trudne w Rodzie.

MODUŁ 5: Cele

Wyznaczysz swoje cele i wizję siebie w przyszłości zgodnie w własnymi wartościami.

MODUŁ 6: Kroki

Określisz krok po kroku plan do spełnienia swojej wizji. Przepracujesz swój sufit finansowy.

MODUŁ 7: Wzrastam

Nauczysz się wykorzystywać 5 praw życia w realizacji swojej wizji. Popracujesz z lękiem i oporem przed sukcesem.

MODUŁ 8: Stwarzam

O wdzięczności. O Polu Braku i Polu Obfitości. O przekraczaniu poziomu komfortu.

Q&A

W piątek spotykamy się w kręgu i pracujemy z tym, co się pojawia.

Sesje indywidualne

Dla kobiet, które potrzebują także indywidualnego podejścia jest pakiet dodatkowych sesji indywidualnych, w których pracujemy z tematami klientek. Tematy mogą dotyczyć procesu lub nie. Sesje są do odebrania w ciągu 6 miesięcy.

Biorąc udział w transformującym procesie "Bogata kobieta"

sufit finansowy
Ocenisz punkt startu

Znajdziesz, sprecyzujesz blokujące przekonania, traumy i programy, które blokują Cię w zarabianiu pieniędzy i cieszeniu się tym.

Przetransformujesz to, co najbardziej Cię blokuje na kilku poziomach: osobistym, podświadomym, rodzinnym, rodowym i karmicznym

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces transformacji.

Wyznaczysz cele, plan działania i konkretne kroki

Po uzdrawiających procesach często pojawia się pytanie: Co dalej?
Dalej jest działanie w lekkości. To ważny etap, aby przejść do czynów, aby nie zostać w zastoju. Wykorzystamy czas Noworoczny, w którym wyznaczysz swoje cele oraz plan realizacji. Będziesz korzystać z metod coachingowych, wizualizacji, pracy w przestrzeni i ciałem, a ja będę Ci w tym towarzyszyć.

Świadomie zaczniesz zarabiać większe pieniądze w większej lekkości i przepływie

Z każdym tygodniem będziesz kroczyć ku realizacji swoich celów w towarzystwie grupy i moim wsparciu. Celem jest dopełnienie Twojej intencji, którą określisz na początku kursu.

BOGATA KOBIETA

Dołączając do procesu otrzymasz:

BONUSY:

kurs o pieniądzach

Łączna wartość kursu: 3400 zł
Łączna wartość bonusów: 2400 zł
RAZEM: 5800 zł

CENA DLA CIEBIE:
2345 zł 1234 zł

Wybierz pakiet dla siebie

PAKIET podstawowy

Normalna cena: 1234 zł

Cena dla Ciebie 998 zł

PAKIET premium

Normalna cena: 2345 zł

Cena dla Ciebie 1234 zł

PAKIET VIP

Normalna cena: 3455 zł

Cena dla Ciebie 2345 PLN

Często zadawane pytania:

Sesje merytoryczne zaplanowane są na wtorki o godz. 19-21 czasu polskiego. Sesje Q&A będą w piątki od godz. 19. Sesje będą nagrywane, można będzie je obejrzeć później.

Tak, otrzymasz fakturę i będziesz mogła ją wrzucić w koszty firmy.

Sesje merytoryczne są w formie wykładu i ćwiczeń. Na początku przedstawię merytorykę medułu, a potem przechodzimy do pracy własnej, która będzie w formie opisowej lub przez wizualizacje obrazu wewnętrznego. Sesje Q&A będą zawierały pytania uczestniczek i moje odpowiedzi na te pytania.

Grupa na facebooku jest potrzebna do komunikacji i wyzwań. Jeśli nie masz konta, najlepszym rozwiązaniem będzie założenie konta, które usuniesz po programie. Nie musisz podawać prawdziwych danych, wystarczy nam imię, którym mamy się do Ciebie zwracać.

Biorę udział w transformacji