Szkolenie online dla kobiet, które mają blokady w przepływu pieniędzy, bez względu na to, czy pracują u siebie, u kogoś, czy nie są aktywne zawodowo

Bezpłatny webinar dla kobiet

Popraw swoją relację z pieniędzmi i zarabiaj więcej

Uwolnij blokadę, która powstrzymuje Cię przed stanięciem do większych pieniędzy

sufit finansowy

Weź udział w bezpłatnym webinarze

Na naszym spotkaniu pokażę Ci, główne blokady, które powstrzymują kobiety przed zarabianiem większych pieniędzy. Pokażę Ci, jak moją metody pracy z nimi.

Biorąc udział:

Dla kogo przeznaczony jest webinar?!

LOGO

Dla kobiet, hfhfhh

Opowiem Ci o tym, jak zamrożone emocje wpływają na hjklhjklhkjggglnghfdhfg

LOGO

Dla kobiet, którym trudno wyjść do świata ze swoim produktem/usługą

Opowiem Ci o tym, jak zamrożone emocje wpływają na hjklhjklhkjggglnghfdhfg

LOGO

Dla kobiet, które
odbijają się od sufitu finansowego

Tutaj napisz, jak dane osoby skorzystają z tej wiedzy.

O mnie

Nazywam się Marzena Kwit. Pomagam kobietom w kryzysach osobistych, uporządkować swoje wnętrze, aby żyło im się lżej i w większej obfitości.

 

Od 12 lat pracuję z kobietami. Najpierw była to praca przez ciało i poszukiwanie wewnętrznego spokoju. Potem wchodziłam w głębię umysłu, podświadomości. Od 4 lat pracuję głównie metodą ustawień systemowych, TRE (uwalnianie od stresu i traumy), technikami coachingowymi oraz wizualizacjami. Pracuję indywidualnie i w grupach.

Sama transformowałam swoje blokady przepływu pieniędzy. Główną z nich było przekonanie: ciężka praca się opłaca. Zarabiałam dużo tylko wtedy, gdy padałam wieczorem ze zmęczenia. Skończyło się tym, że moje ręce drętwiały od masowania. Przez lata nie widziałam, że klientki przychodziły na masaż po to, aby ze mną porozmawiać. Przez wiele lat moje ciało wołało o nowe rozwiązania, a ja je ignorowałam.

Dopiero, gdy uczyłam się metody ustawień systemowych, pracując ze sobą i patrząc na ustawienia innych, transformowałam w sobie moje blokady, traumy, utknięcia. Wyglądało to trochę, jak sprzątanie starej zagraconej piwnicy. Bo miałam tego dużo: od własnych traum w dzieciństwie i młodości, przez przekonania wzięte od rodziców i dziadków, po sprawy karmiczne i programy karania siebie. To wszystko przepracowałam. Mogłam czekać, aż coś się samo zamanifestuje, aż świat mi przyniesie, ale przeszłam do działania. Wyszłam z poziomu komfortu i zaczęłam pracować lekko tak, jak lubię. Musiałam jeszcze przełamać temat „bycia widzianą” i „obawę przed oceną”, a potem wyjść do świata taka, jaką jestem. 

Jestem zadowolona z miejsca, w którym jestem i mam apetyt na więcej 🙂

kobieta i pieniądze

Tak piszą kobiety o pracy ze mną

opinie marzena Kwit
ustawienia lublin
czy warto iść na ustawienia
Czy ustawienia działają
bogata kobieta
dda

Chcę poprawić moją relację z pieniędzmi i zarabiać więcej