logo marzena kwit

Usługi

Coaching dla kobiet

Ustawienia systemowe, coaching

„Ustawienia to kiedy Dusza udaje się przetłumaczyć na język ciała.” J.P. Marujo

 

Ustawienia systemowe

Metodą ustawień systemowych Berta Hellingera pracujemy nad trudnościami w relacjach, problemach rodzinnych i zawodowych. Ustawienia dają możliwość wglądu w nieświadome dynamiki systemowe i rodzinne. Sesja polega na rozmowie i pracy na kartkach lub figurkach, szukamy pierwotnej przyczyny problemu i jego rozwiązania w szacunku i miłości.

Sesja trwa ok. 60 min.

Moją misją jest działanie w służbie porządku, pojednania i miłości. To bardzo głęboka praca.

Metodą ustawień systemowym możesz pracować nad problemami różnego rodzaju: od problemów w relacjach partnerskich, rodzinnych, przez problemy zdrowotne, trudności z pieniędzmi, pracą, po sprawy biznesowe.

Czasem pada pytanie, jak przygotować się do sesji ustawień systemowych, albo do warsztatu grupowego. Odpowiadam: weź swój problem i zaufaj. Pracujemy z problemem, który aktualnie najbardziej męczy, doskwiera, martwi, boli. Tam jest teraz najwięcej energii.

W trakcie ustawienia systemowego poznasz pierwotną przyczynę problemu, uwolnisz i dożyjesz emocje, które gdzieś utknęły, dostaniesz szersze spojrzenie na dany temat, uzmysłowisz sobie pewne sprawy. Dzięki temu, że emocje puszczą, zmieni się Twoje patrzenie i wewnętrzny obraz, zmienia się w środku i zmienia się na zewnątrz. Łatwiej dostrzec i wybrać inne drogi niż dotychczas. To, co trzymało, puszcza:)

Czasem pytacie, czy jedno ustawienie wystarcza. Odpowiadam, że czasem tak, a czasem nie. Zawsze z ustawienia weźmiesz tyle, na ile masz gotowość. To gotowość do zmiany.

gong i misy tybetańskie

Moc dźwięku

„Każda komórka w ciele wydaje dźwięk. Ten dźwięk jest życiem samym w sobie. Komórki natomiast mogą być pobudzane i stymulowane przez dźwięk i muzykę. Każda część ciała posiada wzorzec harmoniczny ( wibrację ), może to być harmoniczny wzorzec serca, płuc, wątroby, nerki, mięśni, kości, nerwu. Te wzorce są obecnie odczytywane, mierzone i mogą być „wgrywane” do organizmu i pojedynczej struktury.”

dr Peter Guy Manners

Harmonia. Głębokie poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, że wszystko jest właściwe. Reset na poziomie komórkowym. Przyjemne wibracje dźwięku, które fizycznie odczuwasz w ciele. Poprawa przepływu energii w ciele. Podróż. Dostrojenie. Tym dla mnie jest masaż dźwiękiem. U Ciebie może być inaczej.

Podczas masażu jesteś w wygodnym stroju, delikatnie otulam Cię kocem, układam misy na konkretnych miejscach w Twoim ciele i uderzam pałeczką. Fizycznie odczujesz działanie dźwięku, Twój mózg wejdzie w stan alfa lub theta, możesz mieć obrazy, wizje, sny.

Masaż wykonuję według metody Petera Hessa, używam do tego mis terapeutycznych certyfikowanych i oznaczonych przez Peter Hess ® .

Przed masażem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy jedynie zadbać, aby strój był wygodny, najlepiej bez guzików i metalowych elementów. Osoba masowana układa się na brzuchu i zostaje przykryta ciepłym kocem. Wibracja dźwięku w przyjemny sposób przepływa od stóp, przez kolana, biodra do końcówek włosów.

Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw masażu dźwiękiem odsuń sprawy dnia, wyłącz komórkę i wsłuchaj się w kojące dźwięki. Nie blokuj odruchów ciała (westchnień, ziewania, burczenia w brzuchu itp.). Pozwól by dźwięk Cię prowadził. Po masażu dźwiękiem rób to, na co masz ochotę. Pij dużo ciepłej wody, aby umożliwić wypłukiwanie toksyn.

TRE Lublin

TRE Lublin, TRE Świdnik

TRE to zestaw ćwiczeń, które uwalniają ciało od stresu i traumy. To metoda, którą znam najkrócej, którą odkrywam, eksploruję i zachwycam się. Z pozoru łatwa i przyjemna, działa za każdym razem coraz głębiej. Kocham ją za to, że po kilku sesjach prowadzonych, można wykonywać ćwiczenia samodzielnie w domu.

Każdy Provider TRE zapewne będzie pisał o tej metodzie inaczej, każdy ma swoją indywidualną ścieżkę i każdy jest w innym miejscu. Poza uwolnieniem od stresu, różnych traum, TRE daje większe odczuwanie ciała.

Metoda TRE wykorzystuje naturalne, proste i instynktowne reakcje organizmu – wibracje. Przywraca w ciele harmonię i równowagę na poziomie neurologicznym, biochemicznym, anatomicznym, a także emocjonalnym. Jest łatwa i bezpieczna. Wybrane ćwiczenia uruchamiają w ciele neurogenne drżenie mięśni głębokich, które rozładowuje napięcia nagromadzone w ciele w wyniku stresu i traum. Dzieje się to w takim tempie, które umożliwia pełną integrację tego doświadczenia i pogłębienie kontaktu z ciałem. Metoda jest uniwersalna, dostępna niezależnie od kondycji czy wieku.

Ćwiczenia TRE:

 • obniżają poziom
 • napięcia w ciele,
 • poprawiają nastrój i emocjonalne funkcjonowanie,
 • zwiększają elastyczność ciała i odczuwaną energię,
 • wspierają proces leczenia przebytych traum,
 • przywracają naturalną harmonię i spokój,
 • mogą usunąć bóle w mięśniach,
 • często pomagają w przywróceniu możliwości łatwego zasypiania,
 • zwiększają świadomość ciała i umiejętność zadbania o swoje potrzeby,
 • wspomagają i uzupełniają terapię psychologiczną,
  dzięki ich zastosowaniu, można szybciej powrócić do psychicznej równowagi po traumatycznym przeżyciu, np. po wypadku samochodowym, poważnym urazie fizycznym,
 • są proste i łatwe do nauczenia, często od razu przynoszą pozytywne efekty,
  zapobiegają skutkom urazów psychicznych.
Refleksoterapia twarzy

Refleksoterapia

„Wrażliwe stopy pierwsze krzyczą o zdrowie.” Przysłowie chińskie.

Stopy to połączenie ciała z Ziemią, to nasze „piorunochrony”, przez które rozładowujemy napięcie i nadmiar emocji. Ważne jest, aby dbać o stopy, aby je czuć, dopieszczać, aby były dobrze ukrwione i miały zapewnione ciepło. W stopach mamy mnóstwo zakończeń nerwowych, które są połączone ze wszystkimi organami, gruczołami. Na stopach każde widoczne zrogowacenie, zgrubienie, wgłębienie coś oznacza. Stopy mówią, które miejsca w ciele potrzebują Twojej uwagi. Przez stopy możesz wspomóc pracę Twojego organizmu np. pobudzić pracę układu pokarmowego, pracować z niepłodnością, przynieść sobie ulgę w bólu kręgosłupa i głowy. To jest bardzo stara metoda, która dzięki swojej skuteczności przetrwała wiele lat. Jeśli chcesz pracować na swoich stopach sama, zapraszam Cię na warsztaty, na których będę tego uczyła. Jeśli chcesz, aby ktoś się Tobą zaopiekował, aby dokładnie opowiedział historię, którą podpowiadają Twoje stopy, zapraszam na zabieg indywidualny.

Czego możesz się spodziewać:

 • twoje stopy będą dużo lżejsze i cieplejsze,
 • poczucie, że wszystko w środku jest rozluźnione i lepiej pracuje,
 • w czasie zabiegu możesz odczuwać burczenie w brzuchu (podczas pracy nad refleksami układu pokarmowego), potrzebę oddania moczu (przy pracy na refleksach nerek), wyciszenie umysłu (podczas pracy na refleksach głowy). Może zdarzyć się także płacz, bo Twoje ciało może chcieć uwolnić nagromadzone emocje i wewnętrzny ból. Twoja miesiączka może pojawić się kilka dni wcześniej i być inna niż zwykle, jeśli obszary Twojej kobiecości będą się regenerować.
 • w czasie zabiegu możesz odczuwać ból, to będzie sygnał od Twojego ciała, że są miejsca w Twoim organizmie, które wołają o Twoją uwagę i pomoc, którymi należy się zatroszczyć.
 • refleksoterapia pobudza organizm do samouzdrawiania. Twoje ciało jest mądre. Będzie pracowało najlepiej, jak jak może. Daj mu na to czas i warunki. Wypij dużo ciepłej wody po zabiegu, aby umożliwić wydalanie toksyn.

Przed zabiegiem refleksologicznym stóp proszę, nie ścieraj zrogowaceń.

Refleksoterapia twarzy i głowy to połączenie wiedzy z zakresu masażu, refleksoterapii i tego, co wypracowałam na przestrzeni lat. Masaż ten poza poprawą wyglądu (efekt liftingu, rozświetlenia twarzy, poprawy ukrwienia i elastyczności skóry), da Ci poczucie wewnętrznego spokoju, wyciszenia myśli i lekkości głowy. To masaż całej głowy milimetr po milimetrze, razem z uszami i włosami, co delikatnie natłuszcza Twoje włosy i pobudza cebulki.

Na masaż twarzy i głowy zapraszam bez makijażu. Proszę, zorganizuj sobie dzień w taki sposób, aby po masażu mieć czas na kontemplację wewnętrznej harmonii, bez pośpiechu.

Efekty:

 • poprawa naprężenia i kolorytu skóry,
 • nieinwazyjny lifting twarzy,
 • zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, co powoduje, że twarz wygląda na łagodną i zrelaksowaną,
 • poczucie wewnętrznego spokoju,
  poprawa jakości snu,
 • synchronizacja półkul mózgowych.