logo marzena kwit
Praca z ciałem

Nogi – warsztat dla kobiet

Przez pracę z ciałem, emocjami i przekonaniami poprawiamy jakoś życia.

Na warsztat zapraszam kobiety, które mają:

🎯nogi za grube, za chude, za słabe, za proste, za krzywe, za krótkie, za długie, nieproporcjonalne;

🎯żylaki, obrzęki, popękane naczynka na nogach;

🎯cellulit i zastoje;

🎯bóle kolan, nóg, bolesne skurcze;

🎯inne problemy lub kompleksy z obszarem nóg.

Zapraszam też osoby, których dzieci mają z tym obszarem problem, bo dziecko patrzy z miłością tam, gdzie rodzic patrzeć nie chce. Będziemy pracować z ciałem, emocjami, z traumą. Popatrzymy na przyczyny powstania dysfunkcji w obszarze nóg i będziemy je uwalniać. Będziemy poprawiać przepływ energii. Popatrzymy, gdzie Twoje nogi chcą iść, a nie mogą. Popatrzymy na hamowanie i niepohamowanie. Zobaczymy czyje są zapasy, które w nogach są noszone.

Będziemy pracować metodą TRE (uwalnianie ciała ze stresu i traumy), uwalnianiem emocji wg Hawkinsa, ustawień systemowych, automasażem i wizualizacją.

Przeciwskazaniami do tego warsztatu jest: ciąża, rozrusznik serca, niewyrównane skoki ciśnienia, nierówne bicie serca, padaczka oraz choroby psychiczne.

🍀ADRES: FaraRara, Plac po Farze 6, pierwsze piętro.

🍀ORGANIZACJA: Warsztat trwa od godziny 12.00 do ok.18:00, będzie kilka przerw na herbatę i kanapkę. Na miejscu kawa, herbata, ciastka.

🍀Pracujemy w małej grupie, ilość miejsc ograniczona.

🍀Proszę weź ze sobą matę, sportowy strój, krótkie spodenki (do automasażu), kapcie lub ciepłe skarpety.

🍀INWESTYCJA: 300zł.

🍀ZAPISY: tel. 510 035 336 lub messager.

Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczka 100 zł na konto: 37 1240 1503 1111 0010 9634 6605 tytułem: imię i nazwisko, data warsztatu.

Pozostała kwota płatna gotówką na warsztacie lub przelewem przed warsztatem. Jeśli z jakiegoś powodu warsztat się nie odbędzie opłata będzie zwrócona.

Marzena Kwit – Certyfikowany Provider TRE, terapeuta ustawień systemowych, coach i terapeuta pracy z ciałem przez masaż, refleksoterapię, dźwięki mis i gongów.