logo marzena kwit

Moc dźwięku

„Każda komórka w ciele wydaje dźwięk. Ten dźwięk jest życiem samym w sobie. Komórki natomiast mogą być pobudzane i stymulowane przez dźwięk i muzykę. Każda część ciała posiada wzorzec harmoniczny ( wibrację ), może to być harmoniczny wzorzec serca, płuc, wątroby, nerki, mięśni, kości, nerwu. Te wzorce są obecnie odczytywane, mierzone i mogą być „wgrywane” do organizmu i pojedynczej struktury.”

Harmonia. Głębokie poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, że wszystko jest właściwe. Reset na poziomie komórkowym. Przyjemne wibracje dźwięku, które fizycznie odczuwasz w ciele. Poprawa przepływu energii w ciele. Podróż. Dostrojenie. Tym dla mnie jest masaż dźwiękiem. U Ciebie może być inaczej.

Podczas masażu jesteś w wygodnym stroju, delikatnie otulam Cię kocem, układam misy na konkretnych miejscach w Twoim ciele i uderzam pałeczką. Fizycznie odczujesz działanie dźwięku, Twój mózg wejdzie w stan alfa lub theta, możesz mieć obrazy, wizje, sny.

Masaż wykonuję według metody Petera Hessa, używam do tego mis terapeutycznych certyfikowanych i oznaczonych przez Peter Hess ® .

Przed masażem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy jedynie zadbać, aby strój był wygodny, najlepiej bez guzików i metalowych elementów. Osoba masowana układa się na brzuchu i zostaje przykryta ciepłym kocem. Wibracja dźwięku w przyjemny sposób przepływa od stóp, przez kolana, biodra do końcówek włosów.

Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw masażu dźwiękiem odsuń sprawy dnia, wyłącz komórkę i wsłuchaj się w kojące dźwięki. Nie blokuj odruchów ciała (westchnień, ziewania, burczenia w brzuchu itp.). Pozwól by dźwięk Cię prowadził. Po masażu dźwiękiem rób to, na co masz ochotę. Pij dużo ciepłej wody, aby umożliwić wypłukiwanie toksyn.

gong i misy tybetańskie