logo marzena kwit

Ustawienia systemowe

„Ustawienia to kiedy Dusza udaje się przetłumaczyć na język ciała.” J.P. Marujo

Ustawienia systemowe

Metodą ustawień systemowych Berta Hellingera pracujemy nad trudnościami w relacjach, problemach rodzinnych i zawodowych. Ustawienia dają możliwość wglądu w nieświadome dynamiki systemowe i rodzinne. Sesja polega na rozmowie i pracy na kartkach lub figurkach, szukamy pierwotnej przyczyny problemu i jego rozwiązania w szacunku i miłości.

Sesja trwa ok. 60 min.

Moją misją jest działanie w służbie porządku, pojednania i miłości. To bardzo głęboka praca.

Metodą ustawień systemowym możesz pracować nad problemami różnego rodzaju: od problemów w relacjach partnerskich, rodzinnych, przez problemy zdrowotne, trudności z pieniędzmi, pracą, po sprawy biznesowe.

Czasem pada pytanie, jak przygotować się do sesji ustawień systemowych, albo do warsztatu grupowego. Odpowiadam: weź swój problem i zaufaj. Pracujemy z problemem, który aktualnie najbardziej męczy, doskwiera, martwi, boli. Tam jest teraz najwięcej energii.

W trakcie ustawienia systemowego poznasz pierwotną przyczynę problemu, uwolnisz i dożyjesz emocje, które gdzieś utknęły, dostaniesz szersze spojrzenie na dany temat, uzmysłowisz sobie pewne sprawy. Dzięki temu, że emocje puszczą, zmieni się Twoje patrzenie i wewnętrzny obraz, zmienia się w środku i zmienia się na zewnątrz. Łatwiej dostrzec i wybrać inne drogi niż dotychczas. To, co trzymało, puszcza:)

Czasem pytacie, czy jedno ustawienie wystarcza. Odpowiadam, że czasem tak, a czasem nie. Zawsze z ustawienia weźmiesz tyle, na ile masz gotowość. To gotowość do zmiany.

Pracuję z osobami:

  • dorosłymi,
  • z nastolatkami za ich wolą i po wcześniejszej sesji rodzica,
  • z rodzicami małych dzieci.

 

Nie pracuję:

  • z osobami, które chcą pracować w sprawie osób trzecich,
  • z osobami chorymi psychicznie lub z podejrzeniem takich chorób,
  • z osobami, które mają myśli lub próby samobójcze,
  • z osobami pod wpływem narkotyków, dopalaczy, alkoholu,
  • z osobami, które nie mają wiary, przekonania do działania metody lub prowadzącej.

 

Sesja ustawień systemowych nie zastępuje porady lekarza  ani żadnych badań czy praktyk medycznych.

Coaching dla kobiet